strzałka do góry
Polski English

WYNAJEM KONTENERA NA TARGI, IMPREZY PLENEROWE, EVENTY

Wynajem kontenera eventowego Wynajem kontenera na targi Wynajem kontenera blog Wynajem kontenera wystawowego Wynajem kontenera eventowego

Zawody sportowe czy festyn? A może jedno i drugie?!

To nam się trafiło. W środku lata, plenerowa impreza w przepięknym miejscu. Wczesnym rankiem 22. dnia letniego miesiąca sierpnia, ciężarówka wioząca nasz kontener ExpoCube nie bez trudu wspięła się na Przełęcz Szklarską 886 m n.p.m. Tak, to Polana Jakuszycka! Wraz z Agencją evevntową Brave Hearts przygotowujemy strefę dla PKP Intercity podczas Letniego Biegu Piastów.

Założenie jest takie: strefa dla uczestników biegu oraz kibiców. Ma się w niej znaleźć miejsce do zabawy dla dzieci, obszar, w którym będzie przeprowadzony konkurs oraz miejsce do rozgrzewki i relaksu. Czyli wesoło, przy muzyce o sporcie; raczej festyn i zabawa niż sprzedaż i marketing. Choć wiadomo… Montujemy kontener w wersji z górnym tarasem i zadaszonym dolnym tarasem. Wewnątrz prawie pusto. Nie będzie tam spotkań z klientami, prezentacji ofert, podpisywania umów. Tym razem królują tu dzieci. Będą małe stoliki, małe krzesełka, pufy obite sztuczną trawą, klocki, zabawki, kredki i papier rysunkowy.

Konkursy, zabawa czyli festyn

Okazało się, że nasz kontener doskonale sprawdza się w roli miejsca zabaw dla dzieci. Miękka wykładzina, przeszklony wysunięty moduł, przypadł im do gustu. Czuły się w nim świetnie i bezpiecznie. Rodzice też byli zadowoleni bo mogli zostawić swoje pociechy pod okiem animatorek i obserwować je z zewnątrz nie tracąc atmosfery festynu i słońca.

Tymczasem tuż obok zorganizowany był konkurs dla starszych. Na tarasie przed kontenerem ustawione zostały stacjonarne bieżnie, na których ścigali się chętni, którzy nie wystartowali w prawdziwym biegu. Były atrakcyjne nagrody, prowadzący energicznie zagrzewał do walki, więc chętnych nie brakowało.

Piękna pogoda, muzyka, sportowe emocje sprawiły, że strefa PKP Intercity cieszyła się dużą popularnością. Piknik sportowy trwał w najlepsze. Na metę zaczęli wpadać pierwsi, najszybsi biegacze. Ze sceny organizatorzy podawali najświeższe informacje z trasy biegu i oraz nazwiska zwycięzców. Całe to sportowe święto można było doskonale obserwować z górnego tarasu naszego kontenera. Dopiero ten widok uzmysłowił mi jak wiele osób przyciągnęła impreza, zarówno biegaczy jak i kibiców.

Event musi mieć plan

Dzięki tej „górnej” perspektywie, uzmysłowiłem sobie jak ważne jest dobre ulokowanie strefy na planie imprezy plenerowej. Agencja zrobiła to idealnie. Kontener stał nieopodal wejścia, dzięki temu wchodzący na imprezę musieli zauważyć stoisko ale nie tworzył się tłok i można było spokojnie animować zabawę. Sąsiedztwo strefy gastronomicznej powodowało, że spora część osób po posiłku odwiedzała też nasze stoisko. Odległość od głównej sceny była idealna; było wdać co się tam dzieje, ale nie przeszkadzaliśmy sobie nawzajem. Wspaniale.

Impreza trwała dwa dni podczas których pogoda dopisała i wszyscy doskonale się bawili. Dzieci i rodzice docenili kontener jako idealne miejsce do gier i zabaw. Obsługa eventu chwaliła tzw. pomieszczenie socjalne, które jest integralną częścią kontenera. Mogli tam bezpiecznie trzymać rzeczy osobiste, materiały reklamowe oraz złapać chwilę oddechu i napić się kawy. Teraz czekamy na wyzwanie czyli zimowy Bieg Piastów!

ExpoCube z kontenerem na festynie

Zobacz jak było!!!

Jeszcze więcej, możecie się dowiedzieć z naszego fanpage!