strzałka do góry
Polski English

WYNAJEM KONTENERA NA TARGI, IMPREZY PLENEROWE, EVENTY

Wynajem kontenera eventowego Wynajem kontenera na targi Wynajem kontenera blog Wynajem kontenera wystawowego Wynajem kontenera eventowego

ExpoCube - kontener eventowy dopasowany do Ciebie

Kontener eventowy ExpoCube, czyli współczesne stoisko dla Twojej firmy.

Promujesz swoją firmę na targach? Zamiast kolejnego namiotu, chciałbyś ugościć swoich klientów w bardziej elegancki sposób? Świetnie się składa, bo w ExpoCube chcemy, aby twoja firma zaprezentowała się od profesjonalnej strony. Nasz przestronny dwupoziomowy kontener eventowy stanowi idealne stoisko promocyjne, showroom oraz promo stand. Ekipa ExpoCube właśnie ukończyła coroczne prace porządkowe i jest do twojej dyspozycji!

ExpoCube, czyli cztery ściany skrojone do Twoich potrzeb.

W tym roku Twoi klienci mogą poczuć komfort luksusowego klimatyzowanego wnętrza. Koniec z niechcianą opalenizną i przemokniętymi ubraniami. Otwarte stoiska i namioty na targach i eventach to przeżytek! Stoisko promocyjne stworzone z kontenerem ExpoCube to gwarancja przyciągnięcia uwagi i elegancka wizytówka. Nie ma lepszego miejsca na przedstawienie klientom tajników Twojego produktu. Ta futurystyczna i w pełni umeblowana konstrukcja eventowa sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Z ExpoCube stoisko Twojej firmy zostanie gwiazdą targów!

Co oferuje nasz kontener?

Każda akcja promocyjna wymaga unikatowej przestrzeni. Jeśli zamierzasz w tym roku zaprezentować swoją firmę na targach, festiwalach, eventach lub innych imprezach plenerowych i halowych, to rozważ ofertę ExpoCube! Nasz kontener składa się z głównego lobby, w pełni funkcjonalnego modułu szklanego, dwóch tarasów i pomieszczenia techniczno-socjalnego. Wyposażony jest miedzy innymi w kompletny zestaw mebli, telewizor, przenośną klimatyzację, czy ekpress do kawy . Eleganckie wnętrze sprawi, że Twój klient poczuje się ugoszczony w iście profesjonalny sposób. Ponadto przygotujemy i naniesiemy na kontener skonsultowany z Tobą branding. Twoja firma jeszcze nigdy nie prezentowała się tak dobrze!

ExpoCube to przyszły sukces Twojej firmy.

Nasz wszechstronny kontener podoła każdemu wyzwaniu. Dotychczas obsługiwaliśmy zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów z wielu branż. Oferowaliśmy nasze usługi na targach takich jak Ligna Fair w Hanowerze, MSPO, Autostrada w Kielcach, Opolagra, Agroshow i wielu innych. Nasz kontener już lśni i błyszczy po wiosennych pracach konserwacyjnych i porządkowych. Z ExpoCube Twoja firma może również lśnić i błyszczeć na targach, eventach, festiwalach i koncertach. Postaw na klasę, elegancję i profesjonalizm. Postaw na ExpoCube.

ExpoCube w Polsce i za granicami

Zobacz gdzie byliśmy:

Jeszcze więcej, możecie się dowiedzieć z naszego fanpage!