strzałka do góry
Polski English

WYNAJEM KONTENERA NA TARGI, IMPREZY PLENEROWE, EVENTY

Wynajem kontenera eventowego Wynajem kontenera na targi Wynajem kontenera blog Wynajem kontenera wystawowego Wynajem kontenera eventowego

Branża eventowa ruszyła

Między falą a falą – okienko wirusowe

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 wykorzystaliśmy okienko między trzecią a czwartą falą. Nie była to intensywność sprzed czasów zarazy, raczej rozgrzewka, miękkie wejście w rytm eventowych prac.

Chwilę nam zajęło doprowadzenie kontenera ExpoCube do 100% sprawności, skompletowanie wszystkich części, czyszczenie, wymiana wykładziny, przegląd instalacji i wszystkich ruchomych elementów. Potem już normalnie: oferty, maile, telefony, terminy, negocjacje i równolegle śledzenie liczby zarażeń koronawirusem, bo wszystko od tego zależało. Wirus odpuścił, rząd poluzował i pierwsza impreza doszła do skutku. Kierunek Białystok.

New Pop Festiwal 2021

To była nasza druga impreza w cieniu pałacu. Tym razem to prawdziwy pałac – pałac Branickich. Pierwszym razem był to Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, ale czy to prawdziwy pałac? Kontener rozstawiliśmy na dziedzińcu by stworzyć w nim strefę Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej (PKE). Promowany był w niej Europejski Zielony Ład i wszelkie proekologiczne działania.

Oprócz strasznego upału i bardzo wąskiego wjazdu na teren imprezy – brawo kierowca (zapraszam do Galerii), obyło się bez niespodzianek. Klient był zadowolony.

Olsztyn Green Festiwal 2021

Stolica Warmii i Mazur. Pięknaokolica z widokiem na jezioro, żaglówki, plaże i kąpiących się ludzi. Idealne miejsce na letni event! Po lockdownie to był widok jak z innej planety. Klient ten sam i również zadowolony. Tłum ludzi przyciągnięty do naszej strefy chęcią wypróbowania symulatorów VR czy wirtualnego wyścigu kolarskiego na trenażerze.

Koncerty gwiazd, pyszne jedzenie, słońce, woda – wakacje.

Targi Agro Show 2021

Nareszcie targi! Ile to już lat przyjeżdżamy tu za naszym kontenerem organizując stoiska targowe? To tu kontener ExpoCube miał swoją premierę, chrzest i pierwszy sukces! Do zeszłego roku nie wyobrażaliśmy sobie sezonu targowego bez imprezy w Bednarach. A jednak… Na tegorocznej edycji targów zbudowaliśmy stoisko dla nowego klienta, firmy LIDEA.

Jak zwykle na targach Agro Show była świetna organizacja, tłum zwiedzających i dobra pogoda.

Targi, eventy, festiwale, koncerty!

Kontener ExpoCube wciąż w dobrej formie. Zbudowaliśmy stoiska eventowe w upale, w reżimie czasowym, na pochyłym terenie i prawie w lesie. Niech sezon trwa cały rok, przez wszystkie lata i bez przerwy!